[ESC]
أدخل معلومات المنتج التي تبحث عنها (على الأقل 4 رسائل).

معاطف نسائية & amp؛ معطف

(٠ منتج)

Soğuk ve serin havalarda sizi sıcacık sarıp sarmalayacak kaban ve mont modelleri her yıl yenilenen tasarımlarıyla bizimle! Kış stilinizi vurgulayacak, ilk bakışta yansıtacak ana parçalar kabanlar ve montlar oluyor. Hem spor hem de klasik tarzlara hitap eden modeller arasından kendinize uygun olanı seçip kış stilinizi oluşturabilirsiniz. 

Kaban ve mont modelleri kendi arasında onlarca farklı alt tasarıma bölünmektedir. Casual görünüm seven kadınlar için hazırlanan kadın kaban modelleri genellikle kaşe ve yün kumaşlardan oluşur. Kruvaze, belden kemerli, düğmeli ya da nadiren de olsa fermuarlı seçeneklerle hazırlanır. Kısa, midi ve uzun olarak seçenekleri bulabilirsiniz. En çok tercih edilen renkler koyu olsa da canlı renklerde kadın kaban modelleri bulmak mümkün. Daha günlük ve spor tarz için ise kadın mont modelleri bulunuyor. Şişme mont modelleri, renkli mont modelleri, metalik renkli mont modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kaban ve mont modellerinde aradığınız tüm seçenekler ve modelleri iyi fiyat alternatifiyle julude.com ‘da bulabilirsiniz. Ayrıca hızlı gönderim, kapıda ödeme seçeneği, güvenli alışveriş, geniş beden aralıkları gibi onlarca farklı avantaj da web sitesinde sizi bekliyor.